RODOWÓD GALERIA
RATTATA SŁONECZKO*PL
Koteczka nie była planowana w naszej hodowli. Po prostu szukaliśmy dla niej kochającej rodziny. Tak się jednak zdarzyło, że jej narodziny przypadły na moment kiedy nasza najstarsza kotka Chili (zobacz zdjęcia) miała właśnie niedługo przejść na kocią emeryturę. Pomyśleliśmy, że Rattata mogła by ją zastąpić w hodowli. Teraz wiemy, że to była nasza bardzo dobra decyzja. Rattata jest teraz naszą najlepszą kotką: piękną, mądrą i z klasą
Koteczka nigdy nie należała do pieszczochów. Wolała obserwować nas ludzi i to co się dzieje w koło z daleka. Jej największym atutem był piękny pyszczek, niestety nie charakter. Dziś jest typowym kotem, który nie da się obłaskawić byle smakołykiem, czy życzliwym słowem. Kotka lubi poddawać się pieszczotom, ale to ona wybiera miejsce i czas.
Koteczka będąc już dorosłą kotką, nie mruczała do nas. To było smutne, gdyż mruczenie u kota, jest wyrazem jego zadowolenia i ufności. Mój mąż zadziałał jak czarodziej. Wystarczyło, że powiedział do Rattaty: "Mrucz!" i tak się stało.
Jestem odrobinę zazdrosna, gdyż chciałam żeby to była moja osobista kocica, jednak muszę się nią dzielić z mężem, którego kicia bwybrała sobie n kompana.
GRUPA KRWI : A
PKD : negatywny
USG SERCA : w normie
FeLV, FIP : negatywny

KOCIAKI RATTATY