RINO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 6. sierpień 2023
Możliwy odbiór ok. 27 października 2023r.
10,5 tygodnia życia
Uwielbiam tego kocurka! Jest taki pozytywnie zakręcony. To burza (jest bardzo energiczny) z wielkimi wybuchami radości (zabawa z nim, to zawsze duży uśmiech na twarzy).
10 tygodni życia
Rino jest wszędobylski, odważny i ciekawski. Zawsze w centrum uwagi. Wszystko co nowe, go interesuje i koniecznie musi sprawdzić, czy da się tym pobawić.
9 tygodni życia
Rino jest bardzo pozytywny. Ostatnio z synem, oglądaliśmy film "SONIC" i Rino jest właśnie taki. Słodki, energiczny, pewny siebie. Poza tym to fantastyczny model - świetnie wychodzi na zdjęciach.
7 tygodni życia
Rino jest niewątpliwie wielkim przystojniakiem. Okrągły z super puszystym futrem. Taki misiek.
4,5 tygodnia życia
Rino to puszysta kulka. Od małego lgnie do nas ludzi. Lubi nasz dotyk i interesuje się tym co robimy. Dlatego łatwo zrobić mu zdjęcie, gdyż kocurek intensywnie wpatruje się w aparat i nasłuchuje klikania robionego zdjęcia. Jest to dla niego pierwsza wspólna z człowiekiem zabawa. Na pewno będzie przeszczęśliwy, gdy pozna piłeczki, piórka, laserek i małe samochodziki mojego synka. Na razie bawi się wstążeczkami.
Trzeci tydzień życia
Rino to jakiś super fotomodel. Tak pięknie pokazywał pyszczek. A wszystko dlatego, że ten kociak bardzo się interesuje światem. Pewnie sobie myśli: "Skoro jestem większy od brata i siostry, a tylko mama mnie przerasta, To jestem drugi co do wielkości na świecie!". Dlatego Rino niczego się nie boi, przecież jest taki duży.