ROKO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 6. sierpień 2023
Zdjęcia: 3 miesiąc życia
Roko z dnia na dzień mężnnieje i robi się coraz piękniejszy. Konkuruje ze starszymi kuzynkami w zawodach łapania piórka i tak jak one, potrafi wybić się do góry, tak że wszystkie cztery łapki są w powietrzu. Jest również bardzo inteligentny, gdy do niego mówię zawsze mnie słucha uważnie, rozumie i robi to o co go proszę. To pocieszny kocurek.
11 tygodni życia
Roko stał się jedynym małym kocurkiem, który biega po całym naszy mieszkanku. Dzięki temu nabrał męskości i jest niczym mały lew, czyli nieustraszony i wszędobylski.
10,5 tygodnia życia
Roko lubi zabawę i wesołe igraszki, ale jest przy tym bardzo delikatny. Z innymi kotami woli grać w piłkę lub wspólnie ganiać za piórkami, niż kocie zapasy. A z ludźmi, to nawet pogra na tablecie.
10 tygodni życia
Roko ma słodki pyszczek. Jest grzeczny i wesoły.
9 tygodni życia
Roko to spryciarz, który uwielbia się bawić. A jak nie ma z kim tego robić, to sam wymyśla sposoby na wesołe spędzenie czasu. Ma łatwo, gdyż nasz dom to plac zabaw dla chłopca i kotów. Gdy wszystkie piłeczki zostaną popchnięte za łóżko, to Roko zaczyna zabawę resorakami, klockami, a nawet plastikowymi dinozaurami lub drewnianymi elementami dekoracyjnymi kolejki elektrycznej. Te ostatnie, a w szczególności, sztuczne drzewa, są jego ulubionymi niekocimi zabawkami.
7 tygodni życia
Roko ma na zdjęciach swoją stałą postawę: na wyprostowanych czterech łapach, z ogonkiem do góry. Tak reaguje na aparat. Zdziwiony i gotowy do natychmiastowej reakcji albo ucieczki, albo ataku. A gdy nie ma w pobliży aparatu fotograficznego, to Roko Bawi się super energiicznie i lgnie na ręce do czlowieka. Czyli jest to super kot.
4,5 tygodnia życia
Roko wysoko unosi głowę i z zainteresowaniem obserwuje świat. Wszystko go ciekawi i chłonie otaczające nowości, swoim małym lecz bardzo mądrym umysłem.
Trzeci tydzień życia
Roko ma długie łapki, czyli zapowiada się z niego wysoki kotek z predyspozycjami do skocznych zabaw :-). Na razie to maluszek i jeszcze nie wyrosły mu wszystkie ząbki, stąd języczek na wierzchu.