RUBI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 6. sierpień 2023r.
Zdjęcia: 4 miesiąc życia
Rubi bardzo dobrze dogaduje się ze swoimi kuzynami Stasiem i Stefanem. Przy nich jest ciągle małym kotkiem. Biega, skacze, a nawet została zaadoptowana przez mamę chłopców i razem całą czwórką są zgraną rodzinką.
Zdjęcia: 3 miesiąc życia
Rubi jest nieśmiała. Lubi spokuj i wylegiwać się na drapaku z widokiem z okna. A kiedy nie odpoczywa, to lubi się bawić. Podczas zabawy zapomina, że jest introwertyczką, biega za piórkiem jak energetyczna pluszowa kulka.
Ma futerko ciemne i bardzo brytyjskie, czyli sztywny włos uniesiony przez dużą ilość puszystego podszerstka. Cały czas mały z niej kociaczek.
Zdjęcia: 11 tygodni życia
Rubi jest naszą słodką kruszynką. Bawi się delikatnie i z kocim wdziękiem. Woli racze spokój i rutynę, niż zmiany i rewolucje.
Zdjęcia: 10,5 tygodnia życia
Rubi bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z własnej wartości. Jest pewna siebie i, jak to kot, to ona dyktuje w jaki sposób będzie się układała relacja Rubi - człowiek. Dzięki takiej jej silnej osobowości, nie można się z nią nudzić. Ona wszystko rozumie, więc rozmawiając z nią, ma się wrażenie, że nie jest to tylko puszysty zwierzak, lecz wspaniały przyjaciel.
Zdjęcia: 9 tygodni życia
Rubi to drobna koteczka, ale z niesamowicie gęstym i miękkim futrem. Jest mądra i bezkonfliktowa. Łatwo nawiązała nić porozumienia z naszymi dużymi kotami. To mała księżniczka, czyli: dobrze ułożona, o miłym charakterze, potrafiąca pięknie się zachować w każdej sytuacji.
Zdjęcia: 7 tygodni życia
Rubi jest jedyną dizewczynką w tym miocie i to mocno się zauważa. Jest bardzo czuła, delikatna i wrażliwa. Chłopaki nawzajem tarmoszą się za uszy, a ona woli jeszcze tulić się do kociej mamy.
Zdjęcia: 4,5 tygodnia życia
Rubi to zywa iskierka. Nie posiedzi długo w jednym miejscu, tylko taki z niej Jaś Wędrowniczek. Jak tylko nauczyła się chodzić, to nie może się po prostu tą umiejętnością nacieszyć.
Zdjęcia: 3 tydzień życia
Rubi taka malutka, a już czuć jak wspaniałe ma futerko: krótkie, gęste, mięciutkie. Przyjemnie się ją trzyma w dłoniach.