SANTIAGO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 1. lipca 2020
Możliwy odbiór po 24. września 2020
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w szóstym tygodniu życia
Santiago jest bystry, odważny i bardzo łatwo uczy się nowości. A więc śmiało wdrapuje się do kuwety, do misek wchodzi wszystkimi czterema łapkami, a nawet znalazł nieszczelność w kociej zagródce i zaaranżował wielką ucieczkę maluszków. Szybko je złapaliśmy i uszczelniliśmy ściany kojca, by ta eskapada na razie się nie powtórzyła. Nie żebyśmy im żałowali spacerów po całym mieszkaniu, ale jeszcze są za małe na podbój świata i spotkanie z moim małym synkiem. Myślę, że legalne opuszczenie kociego kojca nastąpi za dwa tygodnie.
Zobaczymy jak będzie się rozwijał charakter Santiago, to typowy samiec alfa. Choć jest na nigo sposób = głaskanie pod brodą.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Santiago to najciemniejszy kocurek, ale nieco jaśniejszy niż jego siostra Sajri. Sierść ma aksamitną. Jego ciałko jest krępe chodź wydaje się mniejszy od braci. Ma duży apetyt więc najlepiej jest mu u boku mamy. Próbuje także stawiać pierwsze kroki, choć tylne łapki jeszcze się mu rozjeżdżają. Zaczyna także podgryzać rodzeństwo i w ten sposób zachęca je do wspólnej zabawy.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Ten kocurek przypomina mi małą Kobrę: jest ciemnego umaszczenie z ciemnym pyszczkiem, nieco smukły.