STAŚ SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 30. wrzesień 2023
Możliwy odbiór ok. 22 grudnia 2023r.
10 tygodni życia
Staś jest super fajnym kociakiem. Energiczny, żywiołowy, chętnie się bawi, ale także uwielbia przytulać się do ludzi. Zawsze wszędzie jest, gdy coś się dzieje i gdy nic się nie dzieje, a jedynie odpoczywamy. Jest wspaniałym zwierzakiem towarzyszącym.
9 tygodni życia
Staś jest cudowny. Za równo energiczny, wesoły i chętny zawsze się bawić. Ale jednocześnie to pieszczoch, którego można głaskać, przytulać, ściskać i całować.
7 tygodni życia
Stefanek i jego brat Staś, to najbardziej rozpieszczone koty w naszym domu. Wszyscy je kochają i na wszystko pozwalają. Inne koty ustępują im przy zabawie. A kocia mama Ekierka, która ma dzieci z mioty "T", nawet je adoptowała i ma więcej kociąt.
Staś jest już małym mistrzem łapania piórka na wędce. Jest bardzo wesołym i energicznym kotkiem. A na drzemki w dzień, chodzi do kociąt z miotu "T".
6 tygodni życia
Staś jest bardzo energiczny. On nie posiedzi w miejscu. A zabawa trwa tak długo, aż ten mały kotek zaśnie ze zmęczenia w miejscu zabawy.
5 tygodni życia
Staś jest bardzo chętny do poznawania świata. Domaga się już, by wyjąć go z kociej zagródki i pozwolić chodzić, tam gdzie on chce. Nie zna słowa strach i ma wielkie zaufanie do nas ludzi, więc w swojej beztrosce jest nieświadomy, że duży świat jest na razie dla niego za duży. Pozwalamy mu na poznawanie świata, ale pod naszą kontrolą. Poza tym to przepiękny kocurek, ma śliczne jasne futerko.
4 tygodnie życia
Staś ma przepiękny pyszczek i super oczy. Jego spojrzenie jest takie głębokie.
3 tygodnie życia
Staś jest jasny, smukły i zwinny. Już rozpoczął stawianie pierwszych kroczków. On jest także prowodyrem zabawy.