STEFAN SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 30. wrzesień 2023
Możliwy odbiór ok. 22 grudnia 2023r.
10 tygodni życia
Stefanek jest bardzo miłym kotkiem. Spokojny i wesoły. Jest duży i okrąglutki, ale cechuje go kocia zwinność i gracja. W zabawie jest delikatny. Ale przede wszystkim piękny i taki kochaniutki.
9 tygodni życia
Stefanek jest przez nas nazywany "półtorej kota", gdyż jest duży. Ale to przecież dobrze, gdyż jest dużo do przytulania.
7 tygodni życia
Stefanek i jego brat Staś, to najbardziej rozpieszczone koty w naszym domu. Wszyscy je kochają i na wszystko pozwalają. Inne koty ustępują im przy zabawie. A kocia mama Ekierka, która ma dzieci z mioty "T", nawet je adoptowała i ma więcej kociąt.
Stefanek dużo jednak uczy się od starszych kociąt. Staje się już coraz bardziej niezależny. Odkrył, gdzie w naszym mieszkanku jest rozstawiona sucha kocia karma i chrupie ją z apetytem. Kocurek nauczył się wchodzić na wyższe półeczki drapaka, a także lubi ucinać sobie drzemkę na ludzkim łóżku.
6 tygodni życia
Stefan, nazywany przez nas pieszczotliwie "Stefankiem", jest spokojnym dużym miśkiem. Zapoznał się z jedzonkiem i zauważyliśmy, że lubi jeść, szczególności (jak na drapieżnika przystało) uwielbia surowe wołowe mięso.
Jest bardzo posłuszny. Kiedy po zabawie, zanoszę go do kociej zagródki, nie protestuje, tylko grzecznie kładzie się na kocyku i czeka, gdyż na pewno niedługo na kocim posłaniu pojawi się także kocia mama.
5 tygodni życia
Stefan to duża pluszowa, okrąglutka sama słodycz i miłość. Duży świat go trochę onieśmielił, lecz z naszym wsparciem, czyli pieszczotkami i przytulaniem, podniósł ogonek do góry i zapoznał się ze starszymi kuzynami i ciociami. Kocurek bardzo ufa nam ludziom i juz bardzo nas pokochał, a my również jego.
4 tygodnie życia
Stefan jest codziennie obdarzany masą całusków, a to dlatego, że je bardzo lubi otrzymywać.
3 tygodnie życia
Stefan jest puszysty, okrągły, duży o ciemnym futerku. Jak ćma do światła, on lgnie do ciepła, dlatego tak lubi przytulanie.