TAMI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 26. październik 2023r.
Możliwy odbiór od 19 stycznia 2024r.
Zdjęcia: 10 tygodni życia
Tami jest gadatliwym kotem. Słodko miauczy rozmawiając z nami. I nie jest to tylko, takie tam sobie miauczenie. Ona prowadzi ze mną dialog. Ja coś powiem, Tami odpowiada "miau!". I tak sobie często razem rozmawiamy.
Zdjęcia: 9 tygodni życia
Tami jest takim dziewczęcym odbiciem swojego braciszka Tabasco. Czyli jest kluseczką, nieco jak smerf Ciamajda, ale to właśnie nadaje jej takiego słodkiego uroku.
Czasem zasypia na drapaku, a jej głowa zwisa bezwładnie do dołu. Chwilę się zastanawiam, czy ona nie spadnie? Jak jest jej tak wygodnie spać? Moja troska bierze górę i przekładam tą słodką koteczkę, by całym swym ciałkiem leżała na rozecie drapaka. A ona, jakby w podziękowaniu, mówi mi "Miau". Ta sytuacja, co i rusz się powtarza.
Zdjęcia: 8 tygodni życia
Tami poznała zalety urządzania sobie popołudniowej drzemki, na ludzkim łóżku. Zauważyła, że może zostać wtedy pogłaskana podczas spanka, a ona to pardzo polubiła.
Zdjęcia: 7 tygodni życia
Tami czas trzymania się kociej mamy, ma już za sobą. Teraz koteczka, chce poznawać wszystko co nowe i co jest w jej otoczeniu. Bawi się więc z ludźmi piórkami, urządza gonitwy ze starszymi kuzynami Stasiem i Stefanem. I oczywiście zapoznaje się z dużymi kocimi ciociami, przed którymi jednak czuje respekt.
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Tami jest rozmownym kociakiem. Jak się ją bierze na ręce, to zawsze powie te swoje słodkie "Miau!". Na razie jest na etapie poznawania świata, a wiec rozgląda się i rusza noskiem, by poznać otoczenie. A to przecież takie wyczerpujące zadanie, więc często po chwili zwiedzania idzie na słodką drzemkę. Na zabawę przyjdzie czas wkrótce.
Zdjęcia: 3 tygodnie życia
Tami, choć taka mała, to już potrafi się upominać o to czego pragnie. A pragnie, na razie spokoju i mamy zawsze przy sobie. Dlatego, gdy sie obudzi i kociej mamy nie ma, to woła ją swoim słodkim "Miau".
Na nas ludzi też miauka, gdy nie chce być na rękach, a woli wtulać się w kocie rodzeństwo.
To maleńkie kociątko, więc nie dziwi nas, że na razie najlepiej jej gdy śpi obok mamy.
Zdjęcia: 2 tygodnie życia
Tami na razie otworzyła tylko jedno oczko, tak by delikatnie i z pewną rezerwą zobaczyć duży świat. Przecież wtulona w mamę czuje się tak dobrze, że nie ma chęci tego zmieniać. Gdy podrośnie, to na pewno zmieni zdanie i wesoło będzie poznawać nasze mieszkanko.