TILIA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 28. lipca 2020
Możliwy odbiór w listopadzie 2020
Zdjęcia w trzynastym tygodniu życia
Zdjęcia i filmiki w dwunastym tygodniu życia
Tak jak było do przewidzenia, gdy większość kociaków z miotu T przeprowadziła się do swoich ludzkich rodzin, koteczka Tilia szuka towarzystwa wśród nas dwunogów. Co prawda ma jeszcze do zabawy siostrę Tęczę, ale polubiła także zabawę z nami. Z chęcią przynosi nam myszki w zębach lub piórka. A po zabawie spoczywa na łóżku, tak na odległość ogonka od nas i czeka na głaskanie. Po prostu nadszedł czas, że Tilia staje się ludzkim kotem.
Filmik w dziesiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Tilia jest koteczką granatową jak piękna letnia noc. I jej błyszczące oczka, to lśniące gwiazdy, które wkrótce zmienią swą barwę na bursztynową. Jest lekko nieśmiała, ale wcale nie wycofana, czy lękliwa. Jej nieśmiałość sprawia, że jest to kotka bardzo grzeczna i ułożona. Jak to mały kotek, Tilia lubi jeść, spać i bawić się. Gdy pobawi się do woli, naje się aż brzuszek zrobi się okrągły, wtedy układa się do snu. Dla człowieka to fajny moment, gdyż można ją głaskać na wszystkie sposoby, nawet po brzuszku (tylko lekko, gdyż jest to bardzo najedzony brzuszek) i pod włos.
Filmik w ósmym tygodniu życia
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Zdjęcia w trzecim tygodniu życia
Tilia i jej siostrzyczka Tęcza są najdrobniejszymi kociakami z całej tej licznej gromadki. Tilia taka mała, a może wiele, dlatego w niczym nie ustępuje swojemu większemu rodzeństwu. Jej smukłe ciałko nawet jej ułatwia, gdyż zwinnie potrafi dostać się do maminego cycusia.