TRUDI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 26. październik 2023r.
Możliwy odbiór od 19 stycznia 2024r.
Zdjęcia: 10 tygodni życia
Trudi, to ciekawska koteczka i przez tą swoją niezaspokojoną chęć poznawania świata, miała ostatni ciekawą przygodę. Weszła do wanny i nie potrafiła się z niej wydostać. Miauczeniem wołała na pomoc nas ludzi. Ma po prostu do nas zaufanie i wie, że w trudnych chwilach może na nas polegać.
Zdjęcia: 9 tygodni życia
Trudi jest prowodyrką wszelkich zabaw. To ona pierwsza namawia rodzeństwo do kocich zapasów lub gry w berka. To również ona, jak mała torpeda, biega energicznie za światełkiem lasera. A przy tym w ogóle się nie męczy. Ona jest po prostu stworzona do zabawy.
Zdjęcia: 8 tygodni życia
Trudi, to z pewnością, samica alfa w tym miocie. Pewna siebie, odważna z dobieszką waleczności, czyli gdy trzeba to potrafi pokazać jaka jest groźna i lepiej z nią nie zadzierać. Ale przez zabawę, bardzo łatwo dotrzeć do serduszka tej koteczki.
Zdjęcia: 7 tygodni życia
Trudi bardzo dobrze odnajduje się w świecie starszych kotów. Zaczęła wesołą zabawę z kuzynami Stasiem i Stefankiem, nie przejmując się że jest od nich młodsza, mniejsza i że jest dziewczyną. Trudi to nie chucherko. Ona zna swoją wartość i jest pewna siebie.
Zdjęcia: 5 tygodni życia
Trudi jest waleczną i odważną koteczką. Swoje niewielkie kształty uzupełnia groźnym prychnięciem. Ale, to tylko jej się wydaje, że jest wtedy groźna. Tak naprawdę, jest urocza i słodka.
Ma piękny pyszczek.
Zdjęcia: 3 tygodnie życia
Trudi na razie przypomina kasztanowego ludzika, Ma dużą głowę i duży okrągły brzuszek, a nóżki cienkie jak patyczki. Ale ta koteczka ma już ogromną chęć poznawać świat, więc stawia już pierwsze chwiejne kroki.
Zdjęcia: 2 tygodnie życia
Trudi jest jasnego umaszczenia. Ma sierść gładką i jedwabistą. Na razie dużo śpi.