UXI SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 23. styczeń 2024r.
Możliwy odbiór od 18 kwietnia 2024r.
Zdjęcia: 5 tygodnie życia
Uxi to nasza ślicznotka. Ma zawsze uśmiechnięty pyszczek. Uwielbia zabawę, a najbardziej bieganie, choć na razie bardziej przypomina, to skakanie króliczka, niż bieg. Jest bardzo ciekawska, więc nie ma czasu na siedzenie bezczynnie podczas robienia zdjęć. Woli się bawić i poznawać wszystkie kątki naszego mieszkania. Podczas tych wycieczek, zapomina nawet o kociej mamie. Przypomina sobie dopiero wtedy, gdy ogarnia ją zmęczenie i pragnie przytulić się i possać mleczka.
Koteczka jest po prostu przezabawna.
Dziś Uxi kończy 1 miesiąc życia. Jest już bardzo zainteresowana zabawą piórkami. Jak to ona odważna, ciekawska i słodka. Poniżej filmik.
Zdjęcia: 4 tygodnie życia
Uxi jest przepiękna. Jak na kota rasy brytyjskiej przystało: ma super krótkie futerko, okrąglutkie wszystkie części ciałka (oczywiście oprócz ogonka). Koteczka ma też piękny charakter. Pewna siebie, odważna, zainteresowana wszystkim co nowe, ale przy tym bardzo mądra. Dziś weszłą nam pod łóżko. Nie mogłam jej sięgnąć i już byłam gotowa odstawiać od ściany nasz narożnik, by ją sięgnąć. Ale przyszło mi jeszcze do głowy, żeby zawołać Uxi. Wyciągnęłam rękę i powiedziałam "Choć do mnie", a ona z cichym i serdecznym miauknięciem, ruszyła w moją stronę. Bardzo mnie tym ujęła za serce.
Zdjęcia: 2 tygodnie życia
Uxi jest koteczką największą o pięknym aksamitnym futerku.