WIFIK SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Liliowy Krótkowłosy (BRI C)
Urodzony 21. marzec 2024r.
Możliwy odbiór od 14 czerwca 2024r.
Filmik: 10,5 tygodnia życia
Zdjęcia: 10 tygodni życia
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Wifik jest bardzo zabawowym kociakiem. Wystarczy tylko poturlać mu piłeczkę, albo pomachać piórkiem lub lisią kitą. Zabawa momentalnie jest rozpoczęta. Kocurek, w pierwszym odczuciu, wydaje się być leniuszkiem, który lubi się wylegiwać. Ten utulony snem, potulny i niewinny kocurek, w momencie, gdy usłyszy nawet drobny szelest papierka , staje równo na cztery łapki i jest gotowy na wszystko. A my oczywiście, przez wszystko, rozumiemy zabawę i spędzanie czasu wypełnione miłością.
Zdjęcia i fimik: 7 tygodni życia
Wifik jest takim wielkim przystojniakiem. Cały czas chce się go przytulać i dawać buziaki.
Zdjęcia: 6,5 tygodnia życia
Wifik to duży słodki luzak. Lubi wylegiwać się, a ostatnie słoneczne dni, bardzo temu sprzyjają. Ten kotek śpi rozciągnięty na maksa, tak że zajmuje całkiem sporą powierzchnię. Dlatego zamiast kociego legowiska, kładzie się poza nim wyciągając swoje czter łapki, każdą w inną stronę. A sen na twardy i nieprzerwany. Może po nim skakać jego kocie rodzństwo, a on nic. Dołącza do zabawy, dopiero jak się wyśpi. Dziś obudzili go dopiero działając we współpracy: Wilczek i Wiggo. Jeden podgryzając ogon, a drugi ucho. Wifik się obudził, ale nie miał do braciszków żadnych żalów z powodu przerwanej drzemki. Po prostu wesoło rozpoczął zabawę z nimi.
Zdjęcia: w 5 tygodniu życia
Wifik jest pięknisiem. Jego pyszczek jest cudowny, a futerko gładkie jak jedwab. Poza tym jest grubaskiem, więc może to być oznaką, że w przyszłości urośnie na dużego kocura.
To taki kot leniuszek. dziś, gdy zabrałam go na łóżko, by tworzyć z niego kota kanapowca, on nie oponował. Podobał mu się taki leniwy sposób spędzania czasu. Odkrył także nasze akwarium i z wielką mądrością na pyszczku, je kontemplował.
Oczywiście to mały kotek, więc wkrótce szaleńcza energia z niego wyskoczy, niczym wybuch wulkanu.
Zdjęcia: 4 tydzień życia
Wifik na razie właściwie cały czas śpi, a najlepiej obok swojej kociej mamy - nie lubi, gdy ona opuszcza kocie legowisko.
Na zdjęciach kocurka widać jego zaspaną minkę i roztrzepane futerko. Nasz mały kochany śpioszek.
Zdjęcia: 3 tydzień życia
Wifik to mały słodziaczek.