WIGGO SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 21. marzec 2024r.
Możliwy odbiór od 14 czerwca 2024r.
Zdjęcia: 3,5 miesiąca życia
Wiggo to mały, wesoły kociaczek, choć tak bardzo chciałby już być postrzegany, jako duży kot. Wystarczy tylko chwila zabawy, np. bańki mydlane, i widać jaki to radosny maluszek.
Zdjęcia: 3 miesiące życia
Wiggo bardzo inteligentnie podchodzi do poznawania świata. Lubi zabawę, a także czułości z człowiekiem. Ale ma taki typowo koci charakter, czyli to on jest decyzyjną osobą w swoim życiu i np. jak nie chce dziś pozować do zdjęć i tak zadecydował, że nie będzie, to nic nie wpłynie na zmianę tej decyzji. Sesja zdjęciowa się po prostu nie odbyła. Jeśli jednak chodzi o zabawę, to kocurek nigdy nie odmówi.
Zdjęcia: 12 tygodni życia
Wiggo jest mądry, grzeczny i taki piękny.
Filmik: 10,5 tygodnia życia
Zdjęcia: 10 tygodni życia
Zdjęcia i filmik: 9 tygodni życia
Wiggo to bardzo inteligentny kociak. Zawsze wszystko ogarnia swoim mądrym kocim rozumkiem. Np. takie zdjęcia. Gdy Wiggo usłyszał zapewnienie, że chwilę posiedzi przy słodkim misiu i pokaże swój słodki pyszczek, jego reakcja była prosta i współpracująca, a nawet nieco znużona. sesja zdjęciowa udała się super, a Wiggo po niedługiej chwili, powrócił do mądrzejszych spraw.
Zdjęcia i filmik: 7 tygodni życia
Wiggo nawet, gdy mu się przerwało drzemkę, jest gotów się bawić.
Zdjęcia: 6,5 tygodnia życia
Do Wiggo mam sentyment od pierwszych chwil jego urodzenia. Choć może tego po nim nie widać, gdyż przyjęło się uważać, że pierwsze urodzone kociaki są największe i najsilniejsze, to właśnie Wiggo urodził się jako pierwszy. Musiał dłuższą chwilę poczekać, aż towarzyszyć w życiu będą mu baciszkowie i siostrzyczki. Tą chwilę praktycznie spędził wtulony w moje dłonie. I zawsze jak biorę go na ręce, mówię do niego: "A pamiętasz jak ze mną spałeś, gdy się tylko urodziłeś?". Wiggo nic nie odpowiada.
To jest kotek sprytny i mądry. Choć mały i ma nieco ponad 6 tygodni, to nauczył sie wychodzić z kociej zagródki. To jest wielkim dla mnie zaskoczeniem, gdyż kocięta najczęściej opanowują tę umiejętność w wieku 8 tygodni. Ale dla takiego niezwykłego kotka, żadne osiągnięcie nie stanowi problemu, może jedynie wyzwanie, którego jest się gotowy podjąć.
Zdjęcia: w 5 tygodniu życia
Wiggo jest kocurkiem z typu tych, które chcą wszystko zrobić w jednej chwili. Dlatego jest pełen energii, z którą jak strzała, przemieszcza się z miejsca na miejsce. W jednej chwili chce bawić się piórkami na wędce, a w inne biega po podłodze i poznaje wszystkie zakamarki naszego mieszkanka. Jest po prostu bardzo pocieszny.
Zdjęcia: 4 tydzień życia
Wiggo jest bardzo sprytny i ma silne nogi. Pierwszy zaczął podnosić się na wszystkich swoich czterech łapkach. Niedługo zdecyduje się na pierwsze kroki. Tej zwinności dodaje mu szczupłość i umięśnienie. A jego aksamitne futerko sprawia, że jest przepiękny.
Zdjęcia: 3 tydzień życia
Wiggo bardzo dobrze czuje się wtulony w kocią mamę i rodzeństwo. Kiedy odpełznie nieco dalej, tak że traci inne kocie oseski z zasięgu wzroku i dotyku, zaczyna głośno płakać z tęsknoty.