WIOLIK SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 21. marzec 2024r.
Już do odbioru!
Zdjęcia: 4 miesiące życia
Można już powiedzieć, że Wiolik ma już wybarwione oczka i dorosłe futerko. Jest pięknym kocurkiem, który już tylko będzie rósł, gdyż wyglądem w dorosłości za wiele się nie zmieni.
Wiolik to pieszczoch i wciąż mały kociak gotowy do zabawy.
Zdjęcia: 3,5 miesiąca życia
Wiolik rośnie na dużego kocurka, ale takiego wesołego i leniwego pieszczocha.
Zdjęcia: 3 miesiące życia
Wiolik lubi być brany na ręce, głaskany i całowany. Lubi także bawić się piórkami z człowiekiem, lub uprawiać kocie zapasy z kocim rodzeństwem.
Zdjęcia: 12 tygodni życia
Wiolik jest grzeczny i pieszczotliwy. To duży kocurek.
Filmik: 10,5 tygodnia życia
Zdjęcia: 10 tygodni życia
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Wiolik jest małym kociakiem, który postanowił sobie, zawsze być małym i słodkim. Nie interesują go kocie zapasy z rodzeństwem. On teraz zadaje się z młodszymi kuzynami - ZIKIEM & ZAIEM. Z niego nadal jest mały słodki koci dzieciaczek.
Zdjęcia i filmik: 7 tygodni życia
Wiolik jest delikatny w zabawie i w ogóle w byciu sobą.
Zdjęcia: 6,5 tygodnia życia
Wiolik jest bardzo grzeczny. Lubi kocie zapasy ze swoim rodzeństwem, ale gdy go wezmę na ręce, od razu się uspokaja. Patrzy mi głęboko w oczy i wie, że teraz jest czas dla człowieka na przytulanie. Będzie z niego dobry psycholog, który od razu odgadnie nasz nastrój.
Zdjęcia: w 5 tygodniu życia
Wiolik jest ogromnym i to wrodzonym pieszczoszkiem. Po prostu uwiebia być na rękach, chce by go głaskać i przytulać. To jest jego tzw. dar. A innych czynności, będzie się nauczał. Dlatego jest nieśmiał, a wędrówki po mieszkanku, odbywa z nieco podkulonym ogonkiem. Nauczyć kotka chęci do zabawy, to pestka. Natomiast z dzikuska zrobić pieszczoszka, to wyczyn. A z Wiolika "PIESZCZOSZEK" jest od urodzenia.
Zdjęcia: 4 tydzień życia
Wiolik lubi być brany na ręce i bardzo interesuje się światem poza kocim legowiskiem. Gdy odkładam go z powrotem, na posłanko do kociej mamy, on próbuje sforsować karton i wyjść na zewnątrz, by kontynuowć poznawanie naszego mieszkanka. Słodziaczek jest na to zdecydowanie za mały, ale uporu mu nie brakuje i próbuje wydostać się z kartonowego, kociego posłania.
Zdjęcia: 3 tydzień życia
Wiolik będzie pieszczoszkiem. Już można to zauważyć.