WISIENKA SŁONECZKO*PL
Kocica Brytyjska Niebieska Krótkowłosa (BRI A)
Urodzona 21. marzec 2024r.
Możliwy odbiór od 14 czerwca 2024r.
Filmik: 10,5 tygodnia życia
Zdjęcia: 10 tygodni życia
Zdjęcia: 8,5 tygodnia życia
Wisienka, choć taka młoda, już zauważyła jak wiele dobrego przynosi rutyna. Ona lubi spokojne i dostatnie w jedzeniowe przysmak życie. Gdy brzuszek jest pełen, a życie spokojne i beztroskie, to jest się szczęśliwym. Po prostu taka stabilność jest pisana przez wielkie "OK" . I jak tu nie czerpać mądrości , od takiej małej koteczki? Przecież najważniejsze, to te małe (własne) szczęście <3 .
Zdjęcia i filmik: 7 tygodni życia
Wisienka miała dziś tak najedzony brzyszek, że aż się dziwię jak ona dała radę tak się bawić. Ja po takim obfitym posiłku, jedyne czego bym chciała, to poleżeć.
Zdjęcia: 6,5 tygodnia życia
Wisienka ma ogromny apetyt. Właśnie zaczęło ją interesować jedzono. Próbuje różnych smaków. Za równo suche chrupki kociej karmy, jak także saszetki i mięso: mielona wołowinka i kurczak. Próbowała swych sił nawet z dużym kawałkiem i nie poddawała się, gdy ciężko jej było odgryźć mały kęs. Ale koty takie już są cierpliwe i wytrwałe. Nie poddają się z byle powodu.
Na zdjęciach widać jaka Wisienka jest zadowolona ze swojego posiłku. Aż cała buzia się nieco umorusała.
Zdjęcia: w 5 tygodniu życia
Wisienka ma głębokie spojrzenie i im słodko patrzy się nam ludziom prosto w twarz. Kiedy jest poza kocim posłankiem i poznaje świat, którym jest nasze mieszkanko, to najlepiej czuje się blisko kociej mamy. Ufa także nam udziom i chętnie się wtula, a nawet jakby sprawdzała, czy my dwunogi nie mamy gdzieś cycusia dla niej.
Koteczka jest nieśmiała, ale to taka dziecięca ostrożność, którą niedługo zastąpi wesoła brykanie i radosna zabawa.
Zdjęcia: 4 tygodnie życia
Wisienka jest ładna. Ma duże oczka i słodko robi "Miau" i widać jej wtedy malutkie ząbki. Jest to rozczuljący widok.
Zdjęcia: 3 tygodnie życia
Wisienka jest okrąglutka. I bardzo duża jak na dziewczynkę. Zapowiada się z niej konkretna babka.