YUPIK SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 18. marzec 2021
Kocurek ma osiem miesięcy
Kocurek bardzo nas pokochał, więc gdy ktoś przyjeżdża do naszej hodowli obejrzeć kociaki, on chowa się. Z bezpiecznej odległości obserwuje co się dzieje. Jest gotowy pokochać kogoś wyjątkowego, gdyż on sam jest bardzo wyjątkowy. A wyglądem - jest przepiękny.
Kocurek ma pół roku
Yupik jest przez nas bardzo kochany. Długo u nas zabawił, gdyż jest nieco nieśmiały co do opcych. To typowy domator, który pokocha swoją rodzinę z całego serca. Pozatym jest piękny.
Zdjęcia w czwartym miesiącu życia
Yupik jest mądry i bardzo przez nas kochany. Jest typowym facetem i lubi trzymać się z facetami. Dlatego w nocy śpi obok mojego męża, a w dzień bawi się resorakami z moim synem.
Zdjęcia w 14 tygodniu życia
Kocurek jest nieprzeciętnie inteligentny. Rozumie człowieka za równo ludzką mowę jak także gesty, mimikę i nastrój. Dzięki temu jest wspaniałym towarzyszem codziennych trudności życia. Można z nim odbywać interesujące rozmowy. A jest to nadal kociak skłonny do zabawy, więc potrafi rozweselić nawet, gdy w oczach człowieka widać łzy.
Zdjęcia w dwunastym tygodniu życia
Yupik zauważył od razu, po wyprowadzce swoich sióstr, że jest w centrum zainteresowania. Bardzo ta rola przypadła mu do gustu. Często się kładzie na dywanie brzuszkiem do góry i czeka aż obok będzie przechodził człowiek. Kocurek wie, że na pewno zostanie pogłaskany.
Zdjęcia w jedenastym tygodniu życia
Yupik to szaleniec w zabawie. Bawi się tak długo, póki mu starczy sił. Później zasypia tuż obok człowieka. Poza tym ciekawi go wszystko dookoła. Z ogonkiem w górze zwiedza wszystkie zakamarki naszego mieszkanka. Dziś poznał także balkon. Uznał, że jest tam za gorąco.
Filmik w dziewiątym tygodniu życia
Zdjęcia w dziewiątym tygodniu życia
Yupik jest najmniejszym kotkiem w miocie. Siostry nieco go zdominowały. On przez to stał się spokojny i chodzi własnymi drogami. Po mieszkaniu spaceruje w poszukiwaniu spokojnych kątków. Lubi zagłówek naszego łóżka lub fotel.
Oczywiście namówiony do zabawy chętnie gania za piłeczkami lub podskakuje do piórka.
Filmik w siódmym tygodniu życia
Zdjęcia w piątym tygodniu życia
Yupik to wesoły i chętny do zabawy kotek. Już nauczył się turlać piłeczki i z zainteresowaniem ogląda jak bawi się mój syn. A dziś odkrył, że jego ulubiona zabawa to piórka.
Zdjęcia w czwartym tygodniu życia
Yupik jest nieco mniejszy od siostrzyczek, ale za to otoczony jest wielką troską. Często śpi leżąc na siostrach jak na materacu. codziennie jest przez nas głaskany i przytulany, zaczynając od słodkiego pyszczka, a kończąc na brzuszku.
Zdjęcia w drugim tygodniu życia
Yupik ma jasne futerko, bardzo króciutkie i mięciutkie. Jest w typie bałwanka: czyli wszystko ma okrągłe: śliczne uszka, pyszczek, łapki i brzuszek.