ZAK SŁONECZKO*PL
Kocur Brytyjski Niebieski Krótkowłosy (BRI A)
Urodzony 11. kwiecień 2024r.
Możliwy odbiór od 5 lipca 2024r.
Zdjęcia: 3 miesiące życia
Zaka nie da się nie kochać. Jest cudownym kocurkiem. Pieszczotliwy i chętny do zabawy. Powiedzialabym, że jest beztroski i niczym się nie przejmuje, ale dziś spotkał się oko w oko z maluszkami z miotu "B". Bardzo zaskoczyło, go to spotkanie. Nawet nieco prychał na małe kotki. Ale po kilku dłuższych chwilach, zaakceptował je.
Zdjęcia: 11 tygodni życia
Oto zabawa zaka bańkami.
Zdjęcia: 9 tygodni życia
Zak jest małym pluszowym misiem, który jest wielkim pieszczochem lubiącym przytulanie. Poza tym jest wszędobylski. Zawsze tam, gdzie coś się dzieje i jest szansa na dobrą zabawę. Kocurek nauczył się, że dużo się dzieje w pokoju mojego syna, dlatego często tam przebywa, bawiąc się dziecięcymi zabawkami (samochodziki, klocki itp.). Podczas zabawy zasnął nawet na stercie książeczek.
A jak nic się nie dzieje w pokoju 5cio latka, to ZAK na wszelki wypadek, czujnie wypoczywa na drapaczku właśnie w tym pokoju, by nie ominąć, gdyby zabawa na nowo się rozpoczęła.
Filmik: 8 tygodni życia
ZAK to duży pluszowy misiek. Można z nim robić co się chce, gdyż jego zaufanie do człowieka jest nieograniczone.
Zdjęcia: 7 tygodni życia
Zdjęcia: 6 tygodni życia
Zak wygląda jak pluszowy miś do przytulania.
Zdjęcia: 4 tygodnie życia
ZAK jest energiczny i wszędobylski. Nie można go namówić, by tylko przsz króciutką chwilkę, podczas robienia zdjęć, posiedział nieruchomo.
Zdjęcia: 3 tydzień życia
Zak jest duży, okrąglutki, bardzo puszysty, o ciemnym odcieniu futra.