RODOWÓD GALERIA
ZUMBA SŁONECZKO*PL

Kocica Zumba urodziła się w 2018 roku. Jest to kotka wyjątkowa. Ma futro w kolorze liliowym. Poza tym to wspaniały przykład kota brytyjskiego: pieszczotliwa, łagodna, wyrozumiała, cierpliwa i biorąca od życia, tyle ile jej życie daje - ani więcej, ani mniej. Takie właśnie cechy kocham w tej rasie. I dążę w swoim charakterze, by te cechy pozyskać. Zumba nie tylko posiada wszystkie cechy osobowości godne kota brytyjskiego, ona także pod względem wizualnym jest typowym kotem tej rasy: puszysta z okrągłymi przenikliwymi oczami w kolorze bursztynu.
* Pieszczotliwość swoją Zumba przejawia względem wszystkich naszych domowników. Nie faworyzuje nikogo z nas. Wszyscy należymy do jej stada. Wszystkie nasze koty oczywiście też.
* Łagodny charakter kocicy, objawia się opanowaniem i faktem, że ta kotka nigdy nie wpada w złość.
* Wyrozumiałości jej nie brakuje wtedy, gdy my nie mamy dostatecznie dużo czasu dla niej, gdyż absorbuje nas praca i różne ludzkie obowiązki.
* Zumba po prostu cierpliwie czeka kiedy uporamy się z naszymi sprawami, a wtedy sama wskakuje na kolana i jak terapeuta relaksuje nawet z największego stresu i zmęczenia.

Czasem tylko, gdy chce nas zaczepić, by upomieć się o należną jej ilość pieszczot, potrafi spojrzeć się prosto w oczy i powiedzieć ciche, subtelne "MIAU". I tak właśnie pieszczotliwie ją nazywamy.

ZAPRASZAM DO GALERI ZDJĘĆ Z PIERWSZYCH 3 MIESIĘCY ŻYCIA ZUMBY
GRUPA KRWI : A
PKD : negatywny
USG SERCA : w normie
FeLV, FIP : negatywny

KOCIAKI ZUMBY